Di dieu hiji jalan nikmat pikeun nambahkeun rasa tambahan pikeun keuyeup, yuyu suku, atawa cakar yuyu anjeun naha maranéhna nuju geus asak atawa atah-uap aranjeunna kalawan bir spiced!
Hiji Amber atawa bir 'beureum' téh pangalusna keur resep ieu; méré jerona rasa tanpa kabawa teuing tegas.
Batu yuyu cakar anu jadi leuwih aya di pasar. Sarupa keuyeup bulao, keuyeup batu AS-dihasilkeun téh sustainably dipanén sarta boga rasa yuyu amis nice. Anjeun tiasa make resep ieu keur sagala jenis yuyu, sanajan.
Mun aranjeunna teu acan, pastikeun pikeun enteng rengat unggal leg atanapi cakar saméméh steaming jadi rasa nu bisa meunang di jero.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 botol bir (Amber, preferably datar)
- 2 sendok gula coklat
- 2 sendok seafood bumbu (kayaning Old Bay)
- 1 sendok cuka cider apal
- 1 séndok cabe hideung
- Pilihan: 1/2 séndok rawit cabé
- 2-3 pon yuyu cakar, yuyu suku, atawa
- sakabeh keuyeup
Kumaha Jieun Éta
- Dina stockpot katutupan badag, mawa bir, gula, seafood bumbu , cuka, jeung rempah ka kulub leuwih sedeng luhur panas.
- Nambah keuyeup na aduk ogé.
- Panutup sarta uap 5-7 menit (10-15 keur keuyeup atah), aduk ogé sababaraha kali.
- Dipiceun keuyeup sarta ngalayanan panas, sprinkled sareng bumbu kadaharan ti laut tambahan saeutik, upami hoyong.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 412 |
| total Fat | 4 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| kolesterol | 253 mg |
| natrium | 2.163 mg |
| karbohidrat | 11 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 71 g |