Hiji muter atra kaluar tina pilem hit panganyarna, Slumdog millionaire, anu Plumdog millionaire dijieun ku John Freeman mangrupakeun cocktail sabenerna unik tur inovatif.
Ieu rada langka nu urang tingali plums nyieun hiji penampilan di cocktails jeung Abdi pernah boga pikiran ngagabungkeun deui kalawan lavender tapi sabenerna jalan. Jigana teh gaya kompléks Bulldog Gin nu brings eta sadayana babarengan.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 ons
- Bulldog Gin
- 1 ounce Jepang Plum Anggur
- 1 ounce
- Garing Lavender Soda
- Garnish: satengah kabayang nyiksikan tina plum hideung
- Lavender pasisian gula
Kumaha Jieun Éta
- Pasisian hiji kaca cocktail jeung gula lavender.
- Tuang bahan kana gelas Pergaulan ngeusi és.
- Aduk ogé .
- Galur kana gelas disusun.
- Garnish ku ngambang di nyiksikan plum on luhureun inuman nu.
Resep kahadean: John Freeman pikeun Bulldog Gin
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 240 |
| total Fat | 2 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 17 mg |
| karbohidrat | 21 g |
| Serat dietary | 11 g |
| protéin | 3 g |