Dina Saketini, demi nu tindakan kawas cthe vermouth of a Martini Palasik sarta nambahan nuansa béda jeung inuman nu mung "anggur béas" tiasa nyumbangkeun.
Téhnisna, demi teu a "anggur," tapi aya deui kawas bir sabab geus brewed tina béas. Anjeun bakal ningali loba demi Martini resep jeung maranéhna greatly rupa-rupa: loba nambahkeun hiji liqueur jeruk jeung sababaraha ngagunakeun leuwih demi ti hiji ieu.
pilihan sejen nyaeta garnish nu. Ilaharna eta mangrupa zaitun, tapi resep buka hiji caang saeutik tur ngagunakeun hiji buah Asian kawas lychee pikeun adornment unik.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
Kumaha Jieun Éta
- Tuang bahan kana gelas Pergaulan ngeusi és.
- Aduk ogé .
- Galur kana chilled kaca cocktail .
- Garnish kalawan zaitun.
Kumaha Strong teh Saketini?
Salaku kalawan paling martinis Likur-hijina, Saketini ieu teu a inuman lampu na éta sanajan kanyataan yén paling demi téh ukur 15% ABV. Taya, cocktail polos ieu téh beurat-beurat tur asalna di sabudeureun 30% ABV (60 buktina) . Éta ngan rada kirang ti kakuatan bottling tina Gin rata, jadi butuh eta gampang jeung hiji ieu.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 205 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 2 mg |
| karbohidrat | 1 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 0 g |