Babi tenderloin ieu boneka jeung campuran roti Crumb apel, dipanggang ku jus apal, jeung topped kalawan Bacon.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 sakabéhna babi tenderloins, 1 1/2 ka 2 pon total
- uyah jeung cabé
- 1 1/3 gelas jus apel,
- dibagi
- 1 séndok mantega
- 1 séndok daun garing sage, crumbled
- 3/4 cangkir dicincang peeled tart apal
- 1/2 cangkir dicincang bawang
- 3/4 cangkir
- ramuan seasoned crumbs isina
- 4 keureut Bacon, ngurangan crosswise
Kumaha Jieun Éta
- Motong unggal tenderloin lengthwise, tapi teu kabeh cara liwat. Rarata. Sprinkle generously jeung uyah jeung cabé.
- Panas 1/3 cangkir jus apal kalayan mentega jeung sage. Aduk apal dicincang jeung bawang jeung isina campuran.
- Sumebar isina campuran leuwih salah tenderloin babi flattened lajeng luhur jeung tenderloin babi sejen flattened. Skewer Cicing.
- Teundeun babi dina baking pan deet. Tuang dina 1 cup sésana jus apal leuwih daging lajeng iklas Bacon sakuliah luhur.
- Manggang uncovered dina 350 F keur 1 1/2 jam, atawa nepi ka asak liwat.
- Dipiceun skewers.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 280 |
| total Fat | 11 g |
| jenuh Fat | 4 g |
| jenuh Fat | 4 g |
| kolesterol | 101 mg |
| natrium | 231 mg |
| karbohidrat | 11 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 33 g |