The Zesty Irishman, dina beungeut cai, aya nu sarupa jeung hiji wiski haseum iwal sababaraha twists rada metot.
Mun anjeun wawuh jeung Drambuie dina inuman kawas kuku Rusty , anjeun bakal pleasantly reuwas jeung papasangan na jeung tara Scotch urang. Di dieu liqueur henteu ngan dipasangkeun kalayan wiski Irlandia tapi jeruk ogé-nyieun kontras béda nu urang ilaharna teu mikir Pergaulan jeung Drambuie. Ieu metot, pasti béda ti pakewuh, sarta méré pandang anyar pikeun calon papasangan liqueur urang. Resep ieu disadiakeun ku Drambuie liqueur
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 3/4 ounce
- Drambuie
- 1 ounce
- wiski Irlandia
- 1/4 ounce
- triple detik
- 1/2 tina jus hiji lemon urang
- 1 Santika tina
- jahé ale
- Garnish: 1 lemon pulas
Kumaha Jieun Éta
- Tuang nu wiski, Drambuie, detik triple, sarta jeruk nipis kana shaker cocktail ngeusi és.
- Ngocok dugi tin kasebut frosted, galur kana sagelas batu ngeusi és.
- Nambahkeun hiji Santika tina jahé ale na garnish ku pulas lemon.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 173 |
| total Fat | 2 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 12 mg |
| karbohidrat | 15 g |
| Serat dietary | 7 g |
| protéin | 9 g |