Resep ieu hayam baramaen urang, reprinted kalayan idin ti Madame Wong urang Long-hirup Cina Citakan: Reflist, mangrupakeun hit surefire yén bursts kalawan rasa jeung protéin.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- hayam 3-pound - 1 2 1/2
- 2 teaspoons uyah
- 1 séndok
- jus jahe
- minyak 4 sendok
- 1 Scallion (bawang héjo, cinyusu bawang), Rupa dicincang
- 4 ons daging babi, abon
- 1 séndok sherry
- 1 séndok
- kecap lampu
- Gula 1 séndok
- 2 ons dilestarikan Yunnan kol, julienne
Kumaha Jieun Éta
- Rub cleaned hayam jeung uyah. jus jahe rub jero hayam. Sisihkan.
- Panas minyak 2 sendok dina katél nu. Aduk-tumis scallion. Tambahkeun babi. Aduk on panas tinggi. Tambahkeun sherry, kecap, jeung gula. Dipiceun ka mangkok.
- Panas 2 sendok deui minyak di katél nu . Aduk-tumis engkol. Tuang di campuran daging. Aduk-ngagoreng 1 menit. (Tambahkeun deui gula upami hoyong).
- Barang campuran daging kana hayam. Bungkus di foil jeung nempatkeun di pan.
- oven Preheat ka 350 derajat. Panggang hayam 1 jam. Lajeng ngahurungkeun panas ka 400 F jeung Panggang 15 menit deui.
- Dipiceun foil. Dipiceun isina ti hayam nepi ka platter. Motong hayam kana lembar ngeunaan kacamatan-ukuran. Ngatur dina luhureun isina. Ngawula ka panas.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 870 |
| total Fat | 49 g |
| jenuh Fat | 14 g |
| jenuh Fat | 20 g |
| kolesterol | 309 mg |
| natrium | 1.685 mg |
| karbohidrat | 2 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 98 g |