The Barbar Basisir boga rasa sabenerna unik nu, bari eta bisa jadi jeung liking dulur urang, nya éta alesan pikeun masihan cocktail metot ieu try. Bahan amis nyieun lancar, basa creamy sedengkeun Gin jeung Scotch nambah karakter inuman nu perlu keur kasaimbangan. Tanpa ciri jalma dua bahan nu Barbar Basisir bakal boring na ngan sejen inuman overly-amis.
Hiji hal anu abdi nyarankeun nyaeta ngagunakeun Scotch kalayan karakter nu leuwih halus kawas jelema ti wewengkon dataran rendah atawa Highland . Salah sahiji Scotches beurat peated bakal teuing tina hiji kontras jeung Gin hususna.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1/2 ounce Gin
- 1/2 ounce
- Rum lampu
- lampu 1/2 ounce
- creme de cacao
- 1/2 ounce Scotch wiski
- 1/2 ounce
- krim
Kumaha Jieun Éta
- Tuang bahan kana shaker cocktail ngeusi és.
- Ngocok ogé .
- Galur kana chilled kaca cocktail .
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 201 |
| total Fat | 5 g |
| jenuh Fat | 3 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| kolesterol | 16 mg |
| natrium | 5 mg |
| karbohidrat | 7 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 0 g |