Pudding jagong Ieu nikmat casserole jagong dijieun euyeub ku mangrupa campuran endog jeung susu. The pudding jagong geus diaduk sababaraha kali dina mangsa proses baking. Gula nambihan ka rasa amis, tapi ngarasa Luncat ka ninggalkeun eta kaluar atanapi nganggo hiji sweetener alternatif atawa diganti gula. Ieu Palasik Kentucky mangrupakeun pilihan alus pikeun sapoé dinner Derby.
Ti Beaumont Inn Chef Nick Sundberg:
"Piring samping Ieu jadi populer nu urang nawiskeun eta di dahar beurang sarta dinner unggal poe. Prosés masak 3-hambalan jeung pamakéan jagung bodas ngadamel ieu versi béda jeung unik tina Kentucky Palasik ieu."
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- tipung 1/2 cangkir
- 1 séndok uyah
- 4 teaspoons gula
- 3 séndok mentega (dilebur)
- 2 gelas seger atawa beku thawed sakabeh kernel jagung (asak)
- 4 endog badag
- susu 4 cangkir
Kumaha Jieun Éta
- Dina piring casserole enteng buttered, ngagabungkeun tipung, uyah, sarta gula; gaul di jagong jeung dilebur mentega. Darso endog sarta tambahkeun ka susu. Aduk kana campuran jagung. oven Preheat ka 450 derajat F.
- Teundeun dina oven salila 10 menit. Dipiceun jeung aduk sareng prong lila garpuh, disturbing luhureun sakumaha saeutik-gancang.
- Balik deui ka oven salila 10 menit deui. Prosedur aduk ulang.
- Balik deui ka oven salila 10 menit deui. Prosedur aduk ulang.
- Balik deui kana oven salila 10 ka 15 menit, atawa dugi luhur téh coklat lampu na pudding nyaeta teguh.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 182 |
| total Fat | 10 g |
| jenuh Fat | 5 g |
| jenuh Fat | 3 g |
| kolesterol | 109 mg |
| natrium | 232 mg |
| karbohidrat | 15 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 7 g |