cobbler Ieu snap mun ngalereskeun sareng can of céri pai keusikan sarta buttery oat Crumb topping basajan. Anjeun oge bisa make ramekins sangkan Manisan cobbler individu .
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 tiasa / 21 ons céri pai keusikan
- 2 sendok mantega
- 1/2 cangkir
- rusuh masak oatmeal
- 1/4 cangkir sadaya-Tujuan tipung
- Gula 1/2 cangkir
- 2 nepi ka 4 sendok pecans (dicincang)
- semprot sayur mentega-flavored
Kumaha Jieun Éta
1. semprot a casserole 2-quart kalawan semprot masak. Panas oven ka 350 F (180 C / Gas Tandaan 4).
2. Tuang céri pai keusikan kana baking piring disusun.
3. ngagabung mentega, oatmeal, tipung, gula, sarta pecans; gaul dugi crumbly. Sprinkle campuran Crumb leuwih keusikan céri pai.
4. Panggang 20 ka 25 menit, dugi topping téh garing sarta keusikan anu bubbly.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 196 |
| total Fat | 7 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| jenuh Fat | 3 g |
| kolesterol | 8 mg |
| natrium | 177 mg |
| karbohidrat | 34 g |
| Serat dietary | 3 g |
| protéin | 2 g |