cake coklat cau Ieu kue lapis dijieun tambahan beueus sarta flavorful kalawan pisang asak mashed di adonan.
Ibun ieu kueh coklat cau nikmat mibanda frosting coklat atawa frosting krim kéju.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1/2 cangkir mentega (atawa margarin, softened)
- 1 1/4 cangkir gula coklat (dipak)
- 2 endog badag
- 3 kuadrat / 3 ons unsweetened coklat (dilebur)
- 2 gelas / 9 ons
- sagala-Tujuan tipung
- 1/2 séndok téh baking soda
- 1/4 séndok téh uyah
- 1 séndok baking powder
- 1 1/2 cangkir mashed pisang (asak)
- 1/2 séndok téh vanili
Kumaha Jieun Éta
- Preheat oven ka 350 F.
- Krim margarin sarta gula coklat dugi lampu sarta mengembang.
- Tambahkeun endog hiji dina hiji waktu. Darso tuntas sanggeus unggal tambahan.
- Aduk dina coklat dilebur leuwih tiis.
- Ngayak bahan garing babarengan jeung tambahkeun ka adonan ganti jeung pisang mashed; aduk di vanili.
- Tuang kana 2 9 inci kue lapis Panci greased na floured.
- Panggang dina oven preheated keur 35 nepi ka 40 menit, atawa dugi tés jajan rengse. A colok huntu diselapkeun kana puseur jajan kedah kaluar beresih.
- Ibun ku frosting bodas mengembang atawa coklat haseum krim frosting .
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 231 |
| total Fat | 9 g |
| jenuh Fat | 3 g |
| jenuh Fat | 3 g |
| kolesterol | 57 mg |
| natrium | 367 mg |
| karbohidrat | 34 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 4 g |