Haneut, comforting na hearty, tuna jeung béntang ieu resep Panggang nyaéta sangkan gampang nyieun kalawan rangkep scalloped kentang jeung tuna canned. Anjeun oge bisa swap nu tuna canned pikeun salmon.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 pakét (ngeunaan 5 ons) kentang scalloped
- 1 bawang sedeng (thinly sliced)
- 3 séndok mantega
- 3 séndok tipung
- 1/2 séndok téh uyah
- 1/8 séndok cabé
- susu 1 1/4 gelas
- 2 kaléng (approx. 7 ons tiap) tuna (lemes tur flaked)
- 1/2 cangkir mayonnaise
- 1/2 cangkir Cheddar kéju (grated)
- 1/2 séndok téh asin lada panas
- 1 séndok mustard disusun
- Pilihan: dash taneuh paprika
Kumaha Jieun Éta
- Nyiapkeun scalloped kentang pikeun baking, handap pakét arah, nambahan bawang. Ngatur dina casserole 2-quart na Panggang dina suhu dituduhkeun kana pakét pikeun 20 nepi ka 25 menit, atawa dugi panas jeung kentang anu ngan lembut.
- Dina panci leuwih panas low, ngalembereh mentega. Aduk tipung, uyah, jeung cabé. Laun aduk di susu. Cook, aduk terus, dugi thickened tur mulus. Melu di tuna lemes.
- Tuang campuran sambel tuna leuwih kentang. Ngagabungkeun mayonnaise, kéju, saos panas, sarta mustard; nyebarkeun ngaliwatan lapisan tuna.
- Balik casserole ka oven. Panggang, uncovered, pikeun 10 ka 15 menit deui, dugi panas tur bubbly. Upami hoyong, Sprinkle kalawan paprika saméméh porsi.
Ogé Coba:
Tuna jeung cangkang kalawan Opak
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 489 |
| total Fat | 33 g |
| jenuh Fat | 12 g |
| jenuh Fat | 9 g |
| kolesterol | 78 mg |
| natrium | 671 mg |
| karbohidrat | 21 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 26 g |