Pilari cara sangkan mengembang pancakes homemade tanpa gluten ? Tingali euweuh salajengna! Ieu buttermilk pancakes euyeub nu super gampang nyieun kalawan tipung béas coklat di tempat tipung basis gandum biasa. Kalawan endog sarta buttermilk, aranjeunna geus incredibly euyeub, sarta, kalawan ngan saeutik madu ka sweeten aranjeunna, aranjeunna geus ogé refined-gula ngosongkeun ogé. Ngarasakeun panas homemade gluten bébas jeung gandum bébas pancakes - Yum!
> Resep kahadean tina Ener-G pangan.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 endog
- 1 1/4 cangkir
- buttermilk
- minyak 2 sdm
- 1 sdm madu (atawa sari buah konsentrasi atawa gula)
- 1 1/2 cangkir tipung béas coklat
- 2 TSP baking powder
- 1/2 TSP baking soda
Kumaha Jieun Éta
- Kocok endog dugi frothy. Tambahkeun buttermilk, minyak, jeung madu jeung ngéléhkeun dugi ogé anu dicampurkeun.
- Dina mangkok sejen nyampur tipung béas coklat jeung bahan garing sésana. Jieun ogé di puseur bahan garing ditambah cair. Aduk dugi ogé anu dicampurkeun. Ulah leuwih aduk. adonan bakal rada lumpy.
- Enteng gajih hiji frying pan jeung ngagoreng pancakes.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 255 |
| total Fat | 5 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| kolesterol | 61 mg |
| natrium | 503 mg |
| karbohidrat | 45 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 8 g |