Gluten bébas biskuit buttermilk dijieun jeung tipung kentang, buttermilk sarta touch of margarin. Sababaraha reviewers geus ngusulkeun nyieun ieu kalawan baking powder tinimbang baking soda pikeun gluten bébas kueh garing fluffier.
Resep kahadean tina Ener-G pangan.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- tipung béas 1/2 cangkir
- 1 séndok tipung kentang
- 2 teaspoons gula
- 1/8 séndok téh uyah
- 1/2 séndok téh baking soda
- 1/3 cangkir buttermilk
- 1 séndok margarin, dilebur
Kumaha Jieun Éta
- oven Preheat ka 400 F.
- Campur babarengan tipung béas, tipung kentang, gula, uyah jeung baking soda. Tambahkeun buttermilk jeung margarin sarta campur dugi ogé anu dicampurkeun.
- Sawaréh rarata potongan adonan kalayan panangan sarta nempatkeun dina lambaran cookie. Panggang pikeun 10 ka 12 menit.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 69 |
| total Fat | 2 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| kolesterol | 1 mg |
| natrium | 185 mg |
| karbohidrat | 12 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 1 g |