piring lada ieu ngagambarkeun fusi Cucina Portugis sarta India anu lumangsung salila kolonisasi di Goa. sambel nu raos loba kawas saos Peri-Peri kawentar Portugis. Metodeu tradisional migunakeun jero-frying masak hayam, tapi anjeun bisa grill eta lamun resep. Ngawula ka hayam cafreal panas ku salad héjo seger.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 sakabeh hayam (butterflied)
- 2 sendok jeruk nipis (seger ti 1 lemon badag; atanapi nganggo jus jeruk)
- 2 teaspoons uyah (halal)
- 6 chilies beureum (garing)
- 3 chilies héjo
- 6
- peppercorns
- 30 cengkéh bodas
- 1 sapotong jahé (thumb-ukuran)
Kumaha Jieun Éta
- Pat hayam garing, di jero sarta luar, kalawan towels kertas.
- Ngadamel némpelkeun uyah ku Pergaulan ngan jus jeruk cukup keur moisten 2 teaspoons uyah. Rub eta leuwih hayam. Tuang sésana tina jus leuwih hayam sarta ngidinan eta diuk dina suhu kamar pikeun 30 menit.
- Bari hayam marinates, grind bahan sésana ngaliwatan jahé ngahiji jadi hiji némpelkeun kandel.
- Rub némpelkeun ieu sakuliah hayam, nutupan eta sacara bébas tur ngidinan ka marinate dina kulkas salila 8 nepi ka 10 jam.
- Motong hayam kana lembar pikeun nyocogkeun leuwih sering dipake tinimbang ukuran Anjeun.
- Panas cukup minyak nutupan potongan hayam dina oven Walanda atawa pot beurat jero kana 350 derajat. buah hayam handap gently kana minyak panas, keur Kade ulah riungan pot atawa ngurangan panas. Masak di bets upami diperlukeun.
- Flip potongan hayam périodik, masak nepi ka suhu internal ngahontal 165 F sakumaha diukur ku thermometer daging. Ieu bisa butuh ti 12 nepi ka 18 menit.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 300 |
| total Fat | 12 g |
| jenuh Fat | 3 g |
| jenuh Fat | 5 g |
| kolesterol | 70 mg |
| natrium | 1.132 mg |
| karbohidrat | 23 g |
| Serat dietary | 4 g |
| protéin | 26 g |