Herbes de Provence mangrupakeun adun ramuan Palasik maké bumbu seger atawa garing. Pohara populér di Mediterania Selatan Perancis, mangka dipaké pikeun usum sagalana, ti soups mun hayam grilled. Vérsi tradisional ieu migunakeun lavender. Sanajan purists bakal ngajawab ngalawan pangaluaran tina ramuan teh, salah sahiji pancen bisa ngaleungitkeun tina resep ieu sarta masih boga ramuan adun Provencal nikmat tur otentik.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- oregano 2 sendok tambah 11/2 teaspoons garing
- thyme 2 sendok tambah 1 1/2 teaspoons garing
- 2 sendok garing gurih
- 2 sendok garing, ditumbuk lavender (pilihan)
- 1 séndok garing Basil
- 1 séndok garing sage
- 1 séndok garing, Rosemary ditumbuk
Kumaha Jieun Éta
Aduk nu bumbu babarengan jeung nyimpen dina wadahna airtight dina tiis, tempat poék.
resep herbes de Provence Hal ieu ngajadikeun 10 sendok atawa rada kirang ti 2/3 cangkir campuran ramuan adun Provencal.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 6 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 1 mg |
| karbohidrat | 1 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 0 g |