Ieu Hideung & Gold Martini mangrupakeun cocktail super gampang nu ngajadikeun hiji pernyataan dramatis, boh di rasa jeung katingal. Ieu mangrupakeun kayu manis-flavored cocktail geulis, éta téh sampurna pikeun Lebaran atawa kasempetan dimana a inuman poék basajan atawa Maung Bandung saeutik aya dina urutan.
Ieu ciri Blavod Vodka, nu hideung, sarta Goldschlager, éta liqueur kayu manis méwah jeung flake emas ngambang di sabudeureun jero. Perhatikeun yén Goldschlager teu balik kana shaker jeung ieu dipigawé ambéh taya nu flake emas anu leungit. Ngan pastikeun chill botol Anjeun sateuacan tuang kitu inuman bakalan nice jeung tiis.
Lamun teu bisa manggihan atawa teu hayang ngagunakeun Blavod, Anjeun tiasa ngaktipkeun vodka premium favorit anjeun kana hiji hideung ku ngagunakeun métode basajan ieu .
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 ons
- Blavod Vodka
- 1 ounce chilled
- Goldschlager Kayu manis Schnapps
Kumaha Jieun Éta
- Tuang nu Blavod kana shaker cocktail ngeusi és.
- Ngocok ogé.
- Galur kana chilled kaca cocktail .
- Luhur kalawan Goldschlager.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 201 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 3 mg |
| karbohidrat | 23 g |
| Serat dietary | 15 g |
| protéin | 1 g |