Mun anjeun salah sahiji jalma jalma husus anu resep hideung leuwih licorice beureum, ieu téh di Martini pikeun anjeun. Ieu pisan basajan: vodka jeung sambuca garnished ku licorice iteuk hideung.
Sambuca éta anise-flavored liqueur nu raos sarupa absinthe (atawa licorice hideung) jeung bisa mangrupa rasa kaala, utamana dina misalna hiji inuman transparan kawas ieu. The Licorice Cipayung teu for everyone, tapi jalma anu resep bener bakal resep eta.
Tip: Lamun oyag ku Sambuca (atawa naon baé anise-flavored liqueur ), pastikeun keur nyeuseuh dina shaker cocktail sarta utensils sagala ogé pikeun ngaleungitkeun sagala rasa leftover.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 1/2 ons
- inuman vodka
- 3/4 ounce
- Sambuca liqueur
- Garnish: 1 iteuk pondok tina licorice hideung
Kumaha Jieun Éta
- Tuang bahan kana shaker cocktail kalawan és.
- Ngocok ogé.
- Galur kana chilled kaca cocktail .
- Garnish sareng pondok hideung licorice iteuk.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 245 |
| total Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 64 mg |
| karbohidrat | 10 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 0 g |