Keur naon urang kudu didieu nyaeta cocktail sejen nu Sigana saeutik ganjil kana 'tulisan' sanajan Jigana anjeun bakal manggihan rasa nu janten rada metot. Eta dijieun ku New York City Mixologist Hal Wolin kanggo pelepasan New Amsterdam Beureum Berry Vodka.
Hal metot ngeunaan cocktail ieu citakan duanana creme de cacao na limun. The vodka Berry-flavored mangrupakeun papasangan alam pikeun liqueur coklat-vanili, tapi limun téh manteng a. Sanajan kitu, Wolin ngajadikeun eta dianggo dina inuman ieu sareng eta mangrupakeun campuran matak kuring ajak anjeun nyobian.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 1/2 ons vodka ( New Amsterdam Beureum Berry Vodka )
- 3/4 ounce limun
- 3/4 ounce creme de cacao (bodas)
- Garnish: lemon mesek
Kumaha Jieun Éta
- Ngagabungkeun bahan dina shaker cocktail ngeusi és.
- Ngocok ogé .
- Galur kana sagelas cocktail chilled.
- Garnish ku mesek lemon.
Resep kahadean: Hal Wolin keur New Amsterdam Arwah
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 175 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 3 mg |
| karbohidrat | 11 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 0 g |