The Jiwa Kiss mangrupa cocktail intriguing yén kuring kapanggih dina 1936 Ngan Cocktails pituduh bartending jeung diadaptasi kana rasa modern kantos jadi rada. Kuring henteu weruh kumaha carana nerangkeun eta séjén ti fancy, wiski cocktail Fruity ku kabaran ti kelas.
Rasa bener nu sakuliah dewan tapi aranjeunna datangna babarengan dina misalna cara harmonik anu tantalizes nu kuncup rasa. Hiji adaptasi salajengna bakal ngalakukeun gumantung rasa anjeun keur motong deui dina jus jeruk ngan saeutik, meureun turun ka 1/2 ounce. Sanajan resep teu nangtukeun, a mesek jeruk kurban téh garnish nice dieu.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 1/2 ons
- wiski
- 1 ounce
- vermouth garing
- 3/4 ounce
- jus jeruk
- 3/4 ounce
- Dubonnet
Kumaha Jieun Éta
- Aduk kabéh bahan jeung és dina shaker cocktail .
- Galur kana sagelas cocktail chilled.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 281 |
| total Fat | 2 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 12 mg |
| karbohidrat | 31 g |
| Serat dietary | 9 g |
| protéin | 12 g |