Jieun-protéin luhur vegetarian sandwiches maké sumebarna ieu dijieun tina kacang Northern Great na bumbu seger, atanapi, ngawula deui salaku dip kalayan boh baguettes, veggies atanapi Crackers. buncis vegan sarta seger ramuan sandwich sumebar atawa resep dip kahadean tina Bush's® Kacang.
Tempo ogé: More gagasan sandwich vegetarian
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 3 cengkéh bodas
- 2 16 ounce kaléng Great Northern Kacang (rinsed sarta lemes)
- jus jeruk 3 sdm
- 2 sdm minyak zaitun
- 2 sdm Basil seger (dicincang)
- 1 sdm thyme seger (dicincang)
- 1 TSP uyah
- 1/2 TSP cabe hideung taneuh
Kumaha Jieun Éta
- Jeung jalan motor, leupaskeun cengkéh bodas kana prosesor dahareun atawa Blénder.
- Tambahkeun Kacang Great Northern, jus jeruk, sarta minyak zaitun; puree nepi ka rata.
- Tambahkeun Basil, thyme, uyah, sarta cabé; pulsa dugi dilebetkeun sarta bumbu nu coarsely dicincang. Ngawula ka chilled.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 448 |
| total Fat | 5 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 3 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 309 mg |
| karbohidrat | 78 g |
| Serat dietary | 23 g |
| protéin | 26 g |