Iced Sarapan Ieu Tea Resep latte dijieun ku The Tea Spot dina batu gede, Colorado. Kawas hiji espresso latte iced, éta dijieunna tina és na susu na téh kuat, ngumpul, kafein -rich inuman.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 4 teaspoons daun sarapan tea (Sarapan Bolder daun tea atawa lianna adun "sarapan tea", kayaning basa Inggris Sarapan Tea)
- 8 ons cai (golak)
- 2 ons susu (atawa susu diganti kayaning kecap, almond, atanapi susu béas)
- Pilihan: sweetener (kayaning madu, agave atawa vanili)
Kumaha Jieun Éta
- Lungkawing hiji konsentrasi 8-ounce di Bolder Sarapan tea ngagunakeun 2 teaspoons daun tea dina cai nu ngagolak salila 5 menit.
- Daun tea galur.
- Tuang kana 16-ounce shaker kaeusi 2/3 jeung és batu na ngocok ogé.
- Uap atawa froth 2 ons susu atanapi diganti susu kana dua kali volume aslina.
- Tambahkeun iced tea konsentrasi kana susu atanapi susu diganti tur sweeten kalayan madu, agave atawa vanili upami hoyong.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 35 |
| total Fat | 2 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 6 mg |
| natrium | 30 mg |
| karbohidrat | 3 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 2 g |