The Inten Martini mangrupakeun variasi éndah (jeung basajan pisan) tina hiji Vodka Martini . Beda antara dua éta dina Inten vodka teh nyaeta pre-chilled ku cara nempatkeun eta di freezer nu. Ulah salempang, dina inuman nu ngandung alkohol moal freeze . Ogé, pastikeun ngagunakeun sagelas cocktail beku, nyandak eta kaluar tina freezer nu ngan méméh tuang inuman nu.
Hiji tip séjén pikeun Martini ieu (sarta sagala Martini pikeun masalah nu) nyaéta nganggo arwah pangalusna anjeun bisa meunang. cocktails ieu ngandelkeun solely on Likur jeung tanpa bungbuahan atawa bahan séjén, taya masking rasa sumanget kualitas low.
- 10 Popular merek Kalolobaan Premium Vodka
- 10 méwah Vodkas Kudu Anjeun Apal
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- dash tina
- vermouth garing (premium)
- 2 1/2 ons
- vodka (premium, beku)
- Garnish: 1
- lemon pulas
Kumaha Jieun Éta
- Chill hiji kaca cocktail .
- Tuang nu vermouth garing sarta vodka kana gelas.
- Pulas nu lemon leuwih inuman nu.
- Ngajalankeun lemon ngaganjel sabudeureun pasisian kaca tur boh teundeun kana gelas atawa Piceun eta.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 171 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 825 mg |
| karbohidrat | 1 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 1 g |