Nyaan resep Tea Tini ieu dina spring jeung usum panas afternoons nalika cahya, inuman pondok disebutna keur. Paké tea iced lampu keur kieu refreshing Vodka Martini na, tangtosna, jeruk nipis seger squeezed.
Martini Ieu ogé begs pikeun Santika tina rasa jeung nambahkeun jumlah leutik Berry, lavender, Rosemary atanapi chamomile keur tea steeping atawa maké adun tea favorit Anjeun.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 3/4 ons
- inuman vodka
- 1-ounce
- iced tea (amis)
- 1/4 ounce
- jeruk nipis (tawar)
- garnish:
- lemon ngaganjel
- Garnish: gula pikeun kaca pasisian
Kumaha Jieun Éta
- Tuang bahan kana shaker cocktail kalawan és batu.
- Ngocok ogé .
- Galur kana chilled kaca cocktail rimmed jeung gula.
- Garnish jeung ngaganjel lemon .
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 206 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 21 mg |
| karbohidrat | 17 g |
| Serat dietary | 3 g |
| protéin | 6 g |