Lavender na Rosemary dua bumbu anu hebat babarengan, utamana dina inuman. Dina cocktail ieu Kuring geus ditambahkeun hiji kaayaan, velvety nada kana dua rasa ku muddling a buncis vanili kalawan lavender sirop basajan tur oyag yén kalawan vodka Rosemary-infused na vermouth garing.
Rosemary-infused vodka pisan gampang nyieun maké salah sahiji dua resep ieu: Rosemary-Infused Vodka (video) atanapi Lavender-Rosemary Infused Vodka (skipping lavender nu lamun resep).
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 ons vodka (Rosemary-infused)
- 3/4 ounce
- vermouth (garing)
- 1/2 ounce
- lavender sirop basajan
- 1 dash
- jeruk nipis seger
- 1/2
- vanili buncis
- Garnish: lemon pulas atawa
- ngaganjel
Kumaha Jieun Éta
- Rendang hiji satengah tina hiji buncis vanili dina buah leutik lebar saarah jeung tempat eta dina kaca Pergaulan.
- Tambahkeun hirup aing lavender na muddle , crushing nu vanili buncis.
- Eusian gelas jeung és, tambahkeun vodka jeung vermouth.
- Ngocok vigorously.
- Rupa galur sarta ngalayanan boh up dina kaca cocktail atawa dina batu dina kaca baheula.
- Garnish ku pulas lemon atanapi ngaganjel.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 590 |
| total Fat | 5 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| kolesterol | 34 mg |
| natrium | 85 mg |
| karbohidrat | 107 g |
| Serat dietary | 27 g |
| protéin | 39 g |