Ieu Martini flavored mangrupa salah sahiji cara panggampangna pikeun ngarasakeun vanili rasa amis dina inuman rapih. The Pengetahuan Alam Vanilla Martini meunang rasa na ti liqueur vanili (tadina ieu Purwokerto, nu ayeuna dilanjutkeun).
Lamun anjeun manggihan hiji roh vanili hébat sarta masangkeun eta kalawan mangrupa vodka mulus sapertos Belvedere, a cocktail éndah ieu dilahirkeun. Jus jeruk anu kaasup kana offset rasa amis tur nambahkeun touch tina jero jeruk nu perlu sarta Santika wilujeng sumping ku rasa.
Tuaca, Bols Vanilla, sarta Galliano téh sadayana liqueurs vanili giat sarta unggal baris ngadamel hébat Vanilla Martini. Anjeun oge bisa coba Brinley Emas Shipwreck Vanilla Rum , éta rasa téh heran reminiscent tina naon ditawarkeun Purwokerto.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 bagian vanili liqueur
- 1 bagian
- Belvedere Vodka
- A sababaraha tetes ti
- squeeze kapur
Kumaha Jieun Éta
- Tuang bahan kana shaker cocktail ngeusi és.
- Ngocok ogé.
- Galur kana chilled kaca cocktail .
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 239 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 4 mg |
| karbohidrat | 24 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 0 g |