Victoria urang Rusiah bener boga rusiah pisan: ngan tilu bahan basajan. Cocktail pink lampu Ieu campuran hipu jeruk jeung strawberries nu sampurna pikeun sagala kasempetan romantis atawa pihak cocktail Ladies-wungkul.
Aya sababaraha Rusiah resep Victoria urang kaluar dinya. Ampir sok, maranéhna kaasup strawberries jeung vodka. Ngarasa Luncat ngagunakeun sagala strawberry liqueur tinimbang creme de fraises.
Anjeun oge bisa nyieun kieu ka hiji senang jeung makéna pihak ngeunah . Pikeun anu, sabenerna mah bakal tuang bagian sarua strawberry liqueur jeung vodka, lajeng nambahkeun hiji Santika lemon.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 ons creme de fraises
- 1 ounce
- jeruk vodka
- 1 ounce
- jeruk nipis
Kumaha Jieun Éta
- Tuang bahan kana shaker cocktail ngeusi és.
- Ngocok ogé.
- Galur kana chilled kaca cocktail kalawan jumlah leutik és upami hoyong.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 264 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 5 mg |
| karbohidrat | 29 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 0 g |