The Irlandia bangkong téh makéna layered kalawan kombinasi rasa intriguing: Irlandia krim sarta melon. jujur Ieu pisan nu sarupa ka Fruity Irishman nu shakes 2 bagian Irlandia krim jeung 1 bagian Midori. The Irlandia bangkong téh pangalusna lamun duanana liqueurs aya alusna-chilled jeung krim Irlandia ieu dituang lalaunan ngaliwatan Midori.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 3/4 ounce
- Midori melon liqueur (chilled)
- 3/4 ounce
- Irlandia krim liqueur (chilled)
Kumaha Jieun Éta
- Tuang nu Midori melon liqueur kana gelas makéna .
- Lalaunan ngambang di krim Irlandia di luhur. Tahan bar séndok (atawa séndok sagala, najan watang spoons condong dianggo pangalusna) tibalik ka handap leuwih inuman jeung lalaunan tuang cream Irlandia leuwih dinya, pindah séndok nu nepi sakumaha gelas ngeusi.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 143 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 3 mg |
| karbohidrat | 20 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 0 g |