Pamer sombong Irlandia anjeun kalawan cocktail hébat ieu nu blends rasa minty of creme de menthe na amaretto na rengse kaluar ku jeruk nipis saeutik. Oke, jadi aya teu jin Irlandia sabenerna dina inuman ieu, tapi teu boga a hue héjo , nu masih témbong hiji jempol keur celebrations Poé St. Patrick urang . Erin Go Braugh!
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 3 ons
- creme héjo de menthe
- 3 ons amaretto
- 2 ons jeruk nipis
Kumaha Jieun Éta
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 318 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 12 mg |
| karbohidrat | 45 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 1 g |