Ngan 3 bahan basajan nyieun ieu pisan nikmat hors d'oeuvres. Caket, kaping euyeub nu boneka sareng kéju kualitas Parmesan, dibungkus ku Smokey Bacon jeung dipanggang kana kasampurnaan. Endah!
Resep kahadean tina Chef Wolfgang Puck.
Pariksa More Resep Oscar Partéi.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 18 kaping badag (preferably Medjool, sesela lengthwise jeung diadu)
- 18 lembar (-kualitas alus Parmesan kéju, preferably Parmigiano-Reggiano, unggal ngeunaan 1 ku 1/4 inci)
- 6 keureut Bacon (-kualitas alus, smoked, motong crosswise kana per tilu)
Kumaha Jieun Éta
- Posisi hiji rak oven di tengah oven. Preheat oven jeung 450 ° F.
- Selapkeun sapotong Parmesan kana tiap tanggal. Lajeng, mungkus unggal tanggal mibanda 1 sapotong Bacon, securing eta ku colok huntu kai. Susun kaping 1 inci eta dina baking pan deet. Panggang pikeun 5 menit. Lajeng, maké tongs, balikkeun kaping leuwih. Nuluykeun baking dugi Bacon teh nyaeta garing, 5 nepi ka 6 menit deui.
- Jeung tongs, mindahkeun kaping mun towels kertas kana solokan, taliti patting aranjeunna garing kalayan towels kertas leuwih. Ngawula langsung.
Neangan nu pangalusna husus gourmet pangan, Supplies, sarta Cookware
- Sapuluh gourmet Shops Food Top
- Tempat pangalusna pikeun Beuli Quality Meats - Sapi, Babi, & Anak Domba
- Dimana Beuli nu Best seafood
- Tempat pangalusna Pikeun Beuli Dapur Pakakas Online
Tuturkeun kuring on Facebook jeung Twitter!
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 30 |
| total Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 3 mg |
| natrium | 67 mg |
| karbohidrat | 4 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 1 g |