frosting jeruk ngeunah Ieu nikmat dina vanili atawa coklat cupcakes atanapi nyebarkeun deui dina cupcake spiced atawa jajan. Paké ka ibun kueh wortel atawa waluh cake. Frosting ieu gambar di cupcakes squash butternut kuring .
Resep ieu ngajadikeun ngeunaan 2 1/2 gelas frosting, cukup keur kueh 2-lapisan atawa ngeunaan 24 cupcakes.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1/2 cangkir (4 ons) unsalted mentega (softened)
- Gula 3 nepi 3 1/2 cangkir confectioners '
- ekstrak vanili 1/2 séndok
- 1 1/2 teaspoons ekstrak jeruk
- 1 séndok jeruk zest (finely grated)
- 3 nepi ka 4 sendok jus jeruk (tawar)
- ngawarnaan kadaharan jeruk: pilihan
Kumaha Jieun Éta
- Dina mangkok Pergaulan kalawan mixer listrik, ngagabungkeun mentega, 3 gelas gula confectioners ', sarta vanili sarta jeruk extracts dugi blended.
- Nambah zest jeruk na 3 sendok jus jeruk seger. Teuing nepi ka rata sarta creamy.
- Tambahkeun gula atawa jeruk jus langkung confectioners ', salaku diperlukeun pikeun nyebarkeun atanapi konsistensi piping.
- Teuing di sababaraha tetes ngawarnaan kadaharan jeruk, upami hoyong.
Ngajadikeun ngeunaan 2 1/2 gelas frosting, cukup keur sahanteuna 24 cupcakes jeung kueh dua lapisan.
Anjeun bisa ogé kawas
Mengembang caramel Cream Opak Frosting
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 296 |
| total Fat | 12 g |
| jenuh Fat | 7 g |
| jenuh Fat | 3 g |
| kolesterol | 31 mg |
| natrium | 3 mg |
| karbohidrat | 50 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 0 g |