Ieu resep Salsa ti saayana Herradura téh gancang jeung gampang tur sampurna pikeun pihak Super Saeful . Ieu ngawengku ngan cukup saayana pikeun rasa tambahan, tapi moal teuing kana dimana anjeun gé jadi diinum ku waktu mangkok urang Isro. Saha tiasa ngadamel Salsa ieu, malah lamun gaduh pangalaman minimal di dapur; ngan rendang jeung gaul.
Urang bakal nyarankeun make Blanco saayana , tapi kuring ogé diusahakeun eta ku reposado, nu ditambahkeun a agave rasa euyeub kana racikanana.
Ieu Salsa seger jeung aya euweuh kasempetan pikeun alkohol masak-off . Eta bakal jadi bijaksana nyieun versi tanpa saayana lamun aya barudak atanapi tamu anu teu tiasa gaduh alkohol di pihak Anjeun. Jelas ditandaan nu mangkuk ngawengku saayana jadi euweuh bingung.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 4
- Serrano chilies (dicincang kalawan gawe jeung siki dihapus)
- 2 sdm.
- minyak zaitun
- 2 badag
- tomat (dicincang)
- 1 badag
- bawang (dicincang)
- 2 cengkéh
- bawang bodas (minced)
- 2 sdm.
- cilantro (seger, dicincang)
- 1/2 cangkir
- jus jeruk
- cai 1/4 gelas
- 1/3 cangkir saayana herradura
Kumaha Jieun Éta
- Campur tomat, bawang, chilies, bawang bodas, cilantro, sarta minyak dugi sadaya item nu coated dina minyak.
- Campur dina jeruk, cai, jeung saayana.
- Ninggalkeun sakumaha anu pikeun gaya chunky of Salsa atawa puree dina Blénder atawa prosesor dahareun pikeun mulus, gaya témpél.
- Tambahkeun uyah jeung cabé rasa.
Resep kahadean: saayana Herradura
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 109 |
| total Fat | 5 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 3 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 132 mg |
| karbohidrat | 16 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 3 g |