frosting penuche gampang ieu asak dina stovetop keur ngan sababaraha menit. frosting ngabogaan tekstur fudgy, sarta éta fabulous dina kueh mentega pecan atawa bungbu cake.
Nyebarkeun eta dina ieu cupcakes butternut squash atanapi cupcakes gula coklat . Mun frosting nu teuing teguh, nambah cai panas saeutik. Pikeun halus frosting nu, dip spatula anjeun atanapi peso dina cai panas anjeun nyebarkeun.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1/2 cangkir mantega
- 1 cup gula coklat, dipak
- susu 1/4 cangkir
- 2 gelas sifted gula confectioners ', leuwih atawa kurang
- cai panas, pilihan
Kumaha Jieun Éta
- Dina panci, ngalembereh 1/2 cangkir mentega. Tambahkeun gula coklat. Bawa ka kulub jeung panas handap ka sedeng-low. Kulub keur 2 menit, aduk terus.
- Tambahkeun susu jeung mawa deui kulub a, aduk terus.
- Leupaskeun pan ti panas sarta ngantep campuran cool mun lukewarm.
- Laun nambahkeun gula confectioners sifted 'bari ngéléhkeun dugi cukup kandel pikeun nyebarkeun. Mun teuing kandel, tambahkeun hiji cai panas saeutik.
- Ngajadikeun cukup frosting nutupan luhureun na sisi kueh 2-lapisan atawa cake 13x9 inci.
Anjeun bisa ogé kawas
Mengembang caramel Cream Opak Frosting
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 167 |
| total Fat | 6 g |
| jenuh Fat | 4 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| kolesterol | 16 mg |
| natrium | 9 mg |
| karbohidrat | 29 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 0 g |