Hiji glaze resep jeruk, a asak resep spreadable icing dijieun kalayan aci jagong na jus jeruk, sapanjang jeung gula granulated sarta jeruk nipis.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 cup
- gula
- 1/4 cangkir
- aci jagong
- jeruk nipis 1 séndok
- 1 cup jus jeruk (tawar)
- 2 sendok
- zest jeruk
- 1/2 séndok téh uyah
- 2 sendok mantega
Kumaha Jieun Éta
- Ngagabungkeun gula jeung aci jagong dina panci.
- Tambahkeun nipis sarta jeruk juices lalaunan jeung aduk nepi ka rata. Nambahkeun bahan sésana.
- Cook, aduk remen, leuwih panas low dugi kandel tur herang.
- Cool; nyebarkeun on cake. Resep bisa dua kali.
Anjeun bisa ogé kawas
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 1230 |
| total Fat | 24 g |
| jenuh Fat | 14 g |
| jenuh Fat | 7 g |
| kolesterol | 61 mg |
| natrium | 12 mg |
| karbohidrat | 260 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 2 g |