resep ieu, dijieun kalawan gampang kuah krim haseum, mangrupakeun piring nice pikeun tepung kulawarga sapopoe. Sangkan meatballs sapoé sateuacanna pikeun sapoé sibuk hidangan.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 pound sapi taneuh, 85% ka 90%
- 3 séndok rupa crumbs roti garing, polos
- 2 sendok minced bawang
- 1 endog badag, enteng keok
- 1/4 séndok téh uyah
- dash taneuh cabe hideung
- 1 séndok minyak nabati atawa pondok
- 1 jar atanapi tiasa (10 nepi ka 12 ons) sapi kuah
- 1/4 cangkir krim haseum
- 1 pkg mie (panas, masak jeung buttered)
Kumaha Jieun Éta
- Gently gaul sapi babarengan, crumbs roti, bawang minced, endog, sarta seasonings. Wangun kana tentang 15 meatballs.
- Dina skillet badag, meatballs coklat dina minyak; tuang kaluar kaleuwihan gajih. Aduk kuah; masak leuwih panas low salila kira 15 menit, atawa dugi meatballs anu asak liwat. Nyampur di krim haseum; panas liwat.
- Ngawula kalawan mie asak panas.
patali
Gampang Crockpot Meatballs
sampurna Meatballs
Maria urang Italia Meatballs
Turki Meatballs
Ramuan na Bawang bodas Meatballs
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 622 |
| total Fat | 31 g |
| jenuh Fat | 12 g |
| jenuh Fat | 12 g |
| kolesterol | 341 mg |
| natrium | 2.362 mg |
| karbohidrat | 38 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 46 g |