Ulah Miss: Resep jeung Ground Sapi
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 bawang badag (diced)
- 1 pound. tambahan lean sapi taneuh (90% lean)
- 1-1 / 2 gelas saos tomat
- 1/4 cangkir mustard konéng
- 1 séndok gula coklat
- 1 séndok saos Worcestershire
- 1/4 séndok. lada
- 4 sandwich-ukuran gulungan béntang
Kumaha Jieun Éta
- bawang coklat jeung sapi taneuh di skillet a. Solokan gajih.
- Tambahkeun saos tomat, mustard, gula coklat, asin Worcestershire jeung cabé kana daging. Simmer 10 menit. Samentara buns roti bakar.
Ngawula kana gulungan kentang toasted, Hamburger gulungan atanapi roti Hawai.
Ulah Cik: Kid Friendly Buka puasa Resep
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 644 |
| total Fat | 13 g |
| jenuh Fat | 5 g |
| jenuh Fat | 6 g |
| kolesterol | 101 mg |
| natrium | 1.109 mg |
| karbohidrat | 94 g |
| Serat dietary | 9 g |
| protéin | 42 g |