Delectable, yummy, euyeub jeung nikmat - éta nu kalapa Key Jeruk Nipis Momtini. Delight tropis Ieu asalna tina buku Natalie Bovis ', "Preggatinis" ™ (diterbitkeun ku The Globe Pequot Pencét), nu salah sahiji kumpulan paling kreatif di inuman non-alkohol aya. Naha anjeun hamil atanapi henteu (sampurna orok pancuran inuman!), Ieu mangrupakeun mocktail saukur hebat eta mixes kalapa jeung konci kapur.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 3 ons
- limeade
- 1 ounce
- santan
- 1/2 séndok téh gula tipung
- 1 ounce Stirrings ngijinkeun Key Jeruk Nipis
- 2-3 pakait ekstrak vanili (pilihan)
- 1 flakes kalapa séndok
Kumaha Jieun Éta
- Ngocok lima bahan munggaran kalayan és.
- Galur kana gelas Martini .
- Garnish kalawan flakes kalapa.
Resep kahadean: Natalie Bovis - "Preggatinis"
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 715 |
| total Fat | 8 g |
| jenuh Fat | 7 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 26 mg |
| karbohidrat | 44 g |
| Serat dietary | 5 g |
| protéin | 2 g |