The Sundowner mangrupa mocktail elegan jeung rasa fabulous. Eta dijieunna tina jus anggur bodas, topped kalawan sparkling cai sarta ngabogaan garnish mint anu lalaunan infuses inuman nu mibanda panggih na sakumaha eta sits. The Sundowner teh inuman refreshing sampurna pikeun brunch , pancuran orok atawa kapan lamun rék ngawula hiji inuman non-alkohol ku gaya saeutik. A cider sparkling non-alkohol oge alternatif gede pikeun inuman ieu.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 4 ons
- jus anggur bodas
- 2 1/2 ons cai sparkling
- garnish:
- sprig mint
Kumaha Jieun Éta
- Tuang bahan kana sagelas anggur bodas stemmed kalawan és.
- Aduk .
- Garnish jeung sprigs mint.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 77 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 4 mg |
| karbohidrat | 20 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 1 g |