Konci jeruk pai téh kawentar sakuliah dunya. Ieu mangrupakeun custard pisan basajan nu geus gampang nyieun di imah. Seger nya leuwih hade, tapi lamun teu bisa manggihan seger limes Key , Anjeun kudu bisa manggihan jus jeruk Key bottled dina Barisan canned deukeut jeruk nipis. Ieu teu bisa jadi basajan sangkan. Faktor waktu utama zesting na squeezing sakabeh jalma limes Key saeutik tapi pasti patut eta. Inget pikeun zest nu limes saméméh squeezing jus.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 3 yolks endog
- 1 teaspoons grated jeruk zest
- 1 (14-ounce) bisa sweetened
- susu condensed
- 2/3 cangkir seger (preferably) atanapi jus jeruk Key bottled (ngeunaan 24 nepi 30 limes Key)
- 1 dibeuli atawa homemade 9 inci Graham cracker kulit
Kumaha Jieun Éta
- oven Preheat ka 350 F.
- Teundeun yolks endog jeung kapur zest dina mangkok nonreactive jeung ngéléhkeun on speed tinggi ngeunaan 5 menit, dugi campuran pisan herang.
- Tambahkeun susu condensed sweetened dina aliran ajeg jeung ngéléhkeun dugi thickened, sejen 3 nepi ka 4 menit.
- Ngurangan kagancangan mixer nepi lemah sareng nambahkeun jus jeruk Key, ngéléhkeun ukur dugi digabungkeun.
- Tuang nu custard kapur kana cracker kulit disusun.
- Panggang ngeunaan 10 menit dugi keusikan geus bieu disetel.
- Angkat ti oven na hayu lalaunan tiis nepika suhu kamar. Refrigerate.
- Tempat anu kapur Key di freezer ngeunaan 15 nepi ka 20 menit saméméh porsi waktu.
- Nyiksikan sarta ngalayanan ku dollop badag tina krim dikocok.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 237 |
| total Fat | 7 g |
| jenuh Fat | 4 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| kolesterol | 95 mg |
| natrium | 141 mg |
| karbohidrat | 36 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 7 g |