Ieu kuadrat zucchini populér téh salawasna mangrupa hit. Kuadrat quiche-kawas nu hiji snap nyiapkeun sarta Panggang. resep migunakeun kueh garing campuran. Kuadrat bisa dijieun kalawan kueh garing kieu baking campuran diganti ogé.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 cup kueh garing campuran (kayaning Bisquick)
- 2 sendok dicincang peterseli (tawar)
- 1/4 séndok oregano daun garing
- 1/4 séndok cabe hideung
- 1/2 séndok téh uyah (atawa secukupnya)
- bubuk dash bodas
- 4 endog badag (enteng keok)
- minyak nabati 1/4 cangkir
- 1/2 cangkir grated Parmesan kéju
- 3 gelas zucchini (thinly sliced, unpeeled)
- 1/2 cangkir bawang (finely dicincang)
Kumaha Jieun Éta
- Panas oven ka 350 F.
- Mentega a baking pan 9-demi-13-demi-2 inci.
- Dina mangkok badag, ngagabungkeun nu kueh garing campuran, peterseli, oregano, lada, asin, jeung bubuk bawang bodas.
- Dina mangkok alit, whisk endog dugi enteng keok.
- Whisk minyak sayur kana endog lajeng whisk dina kéju Parmesan. Melu di zucchini sliced na finely dicincang bawang.
- Tuang campuran kana baking pan disusun.
- Panggang dina oven preheated salila kira 30 menit, atawa dugi enteng browned.
- Anggap tiis rada lajeng potong kuadrat
- Ngawula ka Parmesan zucchini kuadrat saperti hiji appetizer atawa piring samping.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 103 |
| total Fat | 8 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| jenuh Fat | 4 g |
| kolesterol | 73 mg |
| natrium | 231 mg |
| karbohidrat | 5 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 4 g |