cuka lada lada téh kudu-kudu condiment pikeun nambahkeun hiji tajongan panas kana jiwa greens dahareun. Sacara tradisional, botol pinuh cuka spiked kalawan peppers Tabasco anu kapanggih dina jiwa réstoran dahareun, tapi geus pernah geus bisa manggihan seger Tabasco chiles. Gantina, ngan ngagunakeun adun of chiles nu mikaresep ti jalapenos mun habaneros mun Cayenne. Kudu ati bari halving aranjeunna. Mun mungkin, make sarung jeung teu noél ramo Anjeun tanpa ngumbah leungeun Anjeun munggaran.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1/2 chiles pound, ngurangan
- 1 cup cuka bodas
Kumaha Jieun Éta
1. Dina jar atanapi sagelas wadahna, tambahkeun halves Chili.
2. Dina pot leutik, nambahan cuka, bringing ka kulub leuwih panas tinggi. Sakali ngagolak, piceun tina panas. Ngagunakeun corong hiji, sacara saksama tuang cuka nu leuwih halves Chili dugi sagala chiles nu ditutupan. (Gumantung kana ukuran wadahna, Anjeun bisa jadi kudu luhur kaluar kalawan cuka unheated tambahan.)
Resep Make lada Pepper Cuka
Collard greens
Hoppin 'Yohanes
Hideung-eyed kacang di Ham Bursa
Braised Escarole jeung Kacang Bodas
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 30 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 81 mg |
| karbohidrat | 4 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 1 g |