resep marinade lampu sarta gampang ieu ngagunakeun kakuatan asam tina jeruk nipis pikeun mantuan tenderize na meats rasa. Ieu utamana alus on ternak kawas hayam rotisserie , sarta duanana hayam jeung kalkun breasts. lemon cabé marinade ieu bakal dianggo duanana dina oven na on grill dina.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- jeruk nipis 1/3 cangkir
- minyak nabati 1/4 cangkir
- 1/2 séndok cabe hideung
- 2 sendok cai
- 2 teaspoons
- Dill (seger jeung kasarna dicincang)
- 1 séndok uyah
- 1 cengkeh bawang bodas (minced)
Kumaha Jieun Éta
1. Tambahkeun jeruk nipis kana mangkok jeung lalaunan whisk dina minyak nabati dugi ogé dikombinasikeun. Tambahkeun sésana bahan sarta neruskeun whisk pikeun sababaraha detik. Hayu campuran nangtung pikeun 10 menit saméméh ngagunakeun.
2. Marinate nu breasts hayam keur 2 jam, turki payudara sarta sakabeh hayam keur 4-6 jam.
3. Lamun nyieun marinade payun waktu, toko dina wadahna airtight dina kulkas nepi ka 3 dinten saatos persiapan.
Ganda resep lamun ngagunakeun dina leuwih ti hiji manuk.
Ayeuna gaduh lemon cabé hayam marinade pikeun endeavors masak Anjeun.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 738 |
| total Fat | 56 g |
| jenuh Fat | 4 g |
| jenuh Fat | 40 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 31 mg |
| karbohidrat | 58 g |
| Serat dietary | 5 g |
| protéin | 10 g |