Ieu teuas pikeun ngaronjatkeun dina tercinta pisco haseum , tapi Jigana versi ieu, dijieun kalayan jus markisa, asalna geulis darn nutup. Maracuya sours secukupnya pangalusna lamun tiasa make seger markisa jus atanapi bubur beku. Éta kénéh alus lamun dijieun kalayan jus bottled, tapi tart markisa buah rasa bakal kirang sengit. Lamun teu bisa manggihan Pisco, anjeun tiasa ngagantikeun Rum atanapi brendi.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- Gula 1 cup
- cai 1/2 gelas
- 4 ons (1/2 cangkir) Pisco
- 2 ons (1/4 cangkir), beku, atawa sari buah markisa bottled seger
- Jus 1 jeruk
- 1 bodas endog
- 10 és batu badag (atawa kira-kira 1 cup ditumbuk és)
Kumaha Jieun Éta
- Jieun sirop gula: Pasang gula jeung cai dina pot sarta mawa ka kulub a. Kulub keur 2 menit, piceun tina panas, sarta ngantep tiis.
- Ngukur pisco kana Blénder. Tambahkeun markisa jus buah jeung jus jeruk.
- Tambahkeun cai gula, és batu, jeung endog bodas.
- Adun dugi campuran nyaeta frothy jeung és seep ditumbuk jeung blended.
- Ngawula geura di tumblers leutik.
- Ngagaduhan 4.
Catetan: Sababaraha juices markisa bottled boga pisan gula ditambahkeun, jadi Anjeun bisa kudu ngurangan jumlah sirop gula pikeun ngimbangan.
Nimba jus ti markisa: Slice dina satengah na sendok kaluar bubur teh. Haneut bubur dina microwave atawa on stovetop nepika thins (ampir ka kulub a), lajeng galur. Hayu tiis.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 306 |
| total Fat | 2 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 30 mg |
| karbohidrat | 66 g |
| Serat dietary | 9 g |
| protéin | 13 g |