Euyeub ku rasa aprikot amis sarta boldness bahan Asian diideuan, saos barbecue ieu sampurna pikeun hayam. Nunjukkeun yen ieu téh glaze perawatan nyokot rada sugary teu ngijinan flare-up on grill sakumaha ieu bisa kaduruk hayam.
Diawaskeun leres, saos barbecue ieu bakal sampurna jas sareng caramelize on daging, ngajadikeun hiji paling mouthwatering pangalaman hayam grilled. Bari saos ieu jalan ogé di paling eces, kuring nganjurkeun make hayam thighs na drumsticks.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1/2 cangkir / 120 ml aprikot preserves (diganti ku peach lamun kudu jadi)
- 1/4 cangkir / 60 ml bawang (pureed)
- 1/4 cangkir / 60mL saos tomat
- 2 cengkéh
- bawang bodas (minced)
- 2 sendok / 30 ml sambel cabe hampang
- 2 sendok / 30 ml
- kecap
- 1 séndok / 15 ml
- cuka anggur béas
- 1 séndok / 15 minyak nabati ml
- 1/2 séndok / 2,5 ml cabe hideung
- uyah 1 ciwit
Kumaha Jieun Éta
- Dina panci sedeng, minyak panas zaitun.
- Tambahkeun pureed bawang jeung masak pikeun 1 menit, aduk terus.
- Tambahkeun bawang bodas jeung masak pikeun menit sejen.
- Nambahkeun bahan sésana tur ngidinan pikeun gelembung up saeutik.
- Ngurangan panas tur simmer ngaliwatan pikeun 5 menit, aduk mindeng.
- Sakali bahan geus ngawangun hiji konsistensi glaze-kawas, piceun pan ti panas sarta ngidinan pikeun niiskeun saméméh ngagunakeun.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 33 |
| total Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 194 mg |
| karbohidrat | 6 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 1 g |