marinade Ieu nambihan hebat Maroko-gaya rasa ka ngan ngeunaan nanaon. Ieu penting sangkan ieu sateuacanna jadi rasa boga waktu pikeun nyampur.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 bawang sedeng (finely dicincang)
- 1/2 cangkir / 120 jeruk nipis ml
- 1/2 cangkir / 120 minyak zaitun ml
- 1/2 cangkir / 120 ml jahé (seger, minced)
- 2 sendok / 30 ml peterseli (seger, minced)
- 2 sendok / 30 kecap ml
- 1 séndok / 15 ml cumin (taneuh)
- 1 séndok / 15 ml cabe bubuk
- 2 teaspoons / 10 ml sherry
- 2 cengkéh bodas
- 1 séndok / 5 ml oregano (garing)
- 1 séndok / 5 ml turmeric
- 1 séndok / 5 ml cabe (taneuh)
Kumaha Jieun Éta
1. ngagabung kabéh bahan jeung mix tuntas. Marinate meats pikeun 4 ka 6 jam dina kulkas. Tempo Marinating Sapi keur marinating kali.
2. Store marinade dina wadahna airtight dina kulkas nepi ka 1 minggu sanggeus persiapan. Nyiapkeun campuran 24 jam sateuacanna saméméh marinating meats. Ieu bakal ngidinan rasa mekar.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 173 |
| total Fat | 14 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| jenuh Fat | 10 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 272 mg |
| karbohidrat | 12 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 2 g |