Ieu cara alus pikeun nambahkeun hiji tajongan tambahan ka brisket sapi corned. Saatos roko, rasa anu dihasilkeun mangrupa hal sarupa pastrami . Ieu bakal nyieun sababaraha nu sandwiches pangalusna anjeun gé kantos gaduh.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 corned brisket sapi
- 2 sendok peppercorns
- 1/2 séndok
- sikina coriander
- bubuk bawang 1/2 séndok
- 1 séndok thyme, garing
- 1 séndok paprika
- bawang bodas bubuk 1 séndok
Kumaha Jieun Éta
1. Soak corned brisket sapi dina cai salila 2 jam. Angkat ti cai sarta pat garing kalayan towels kertas
2. grind nu peppercorns jeung siki coriander. Nambahkeun bahan sésana. Rub ieu dina brisket sapi corned. Bungkus pageuh kalayan bungkus plastik sarta ngantep diuk sapeuting dina kulkas.
3. slow masak corned brisket sapi di 275 derajat F (uncovered) pikeun ngeunaan 1 1/2 jam per pound. temps daging kudu jadi deukeut 185 derajat F.
atanapi luhur.
4. Sakali asak, piceun tina perokok jeung tempat onto papan motong badag. Hayu sésana daging salila 15 menit. Ngukir kana keureut ipis jeung make di sandwiches, on burger, atawa wraps.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 138 |
| total Fat | 7 g |
| jenuh Fat | 3 g |
| jenuh Fat | 3 g |
| kolesterol | 50 mg |
| natrium | 32 mg |
| karbohidrat | 2 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 16 g |