Paralon beefy hébat Ieu bisa dipaké dina sagala cut sapi, naha anjeun udud atawa grilling, tapi éta utamina alus on brisket .
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 gelas (475 ml) stock sapi
- 1 cup (240 ml) bir
- 2/3 cangkir (160 ml) saos Worcestershire
- 1/3 cangkir (80 ml) minyak nabati
- 1 1/2 teaspoons (7,5 ml) uyah
- 1 1/2 teaspoons (7,5 ml) paprika
- 1 1/2 teaspoons (7,5 ml) mustard garing
- 1 1/2 teaspoons (7,5 ml) cabe hideung
- 1 1/2 teaspoons (7,5 ml) rawit
- 1 séndok (5 ml) Tabasco
- 1 séndok (5 ml) bubuk bawang bodas
Kumaha Jieun Éta
1. ngagabung kabéh bahan jeung mix ogé. Bisa disimpen dina wadah airtight dina kulkas nepi ka 1 minggu sanggeus persiapan.
2. Pikeun make, cukup ku sikat atanapi paralon onto sapi satengahna ngaliwatan prosés masak.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 84 |
| total Fat | 6 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 5 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 530 mg |
| karbohidrat | 5 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 1 g |