The Lebaran Panen mangrupakeun hebat punch pihak anu teu ngan sampurna keur liburan atra tina Lebaran, tapi ogé lumaku pikeun sagala hajatan dimana rék bari sémah ku spektakuler - - atanapi spooktacular inuman héjo .
Eta dijieun ku Mixologist Victoria D'Amato-Moran, anu ogé dijieun cocktails ghoulish sejenna keur usum Lebaran (tingali cocktails dianjurkeun handap). Mibanda rasa Fruity éndah anu bakal daya tarik pikeun loba rasa.
Hal hébat ngeunaan resep ieu nu bisa adaptasi eta pikeun nyocogkeun sagala ukuran pihak ku lakukeun sababaraha math basajan tur handap teori " ukur bagian ".
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 bagian
- Midori Melon liqueur
- 1 bagian
- Rum poék
- 1 bagian Rum lampu
- 2 bagéan
- jus cranberry bodas
- 1 bagian unfiltered
- jus apal
- 1 bagian
- sirop basajan
- Jus ti hiji lemon
- keureut apal: garnish
- garnish:
- blueberries
- bal melon: garnish
Kumaha Jieun Éta
- Tuang bahan cair kana mangkok punch tur gaul ogé.
- Top kalawan keureut apel, blueberries, sarta bal melon.
Pikeun chill punch ieu Anjeun bisa nambah hiji cingcin és atawa blok kana mangkok, nempatkeun mangkok punch dina mandi és dina tabel porsi, atawa nyadiakeun hiji LIPI és ti mana tamu bisa narik saloba batu sabab resep bari ngeusian gelas maranéhanana.
Pikeun hiji cocktail individual: ngocok na galur kana hiji kaca baheula .
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 103 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 15 mg |
| karbohidrat | 22 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 0 g |