resep sambel spaghetti beefy Ieu piring sapi taneuh super basajan, beunghar jeung hearty nu bisa dijieun gancang di menit panungtungan. Ngan coklat bawang sarta bawang bodas jeung sapi taneuh, nambahan saos pasta, sarta ngalayanan leuwih spaghetti. Eta teu bisa meunang leuwih basajan ti ieu tepung keusikan.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 pound sapi taneuh
- 1 bawang (dicincang)
- 3 cengkéh bawang bodas (sliced)
- 1 (26-ounce) saos jar pasta
- 1 (16-ounce) pasta pakét spaghetti
- 1/2 cangkir grated Parmesan kéju
Kumaha Jieun Éta
1. Bawa pot ageung tina cai asin jeung kulub a. Samentara éta, dina skillet badag, masak daging sapi taneuh kalawan bawang sarta bawang bodas dugi sapi anu browned, megatkeun up sapi jeung garpu jadi eta cooks merata. Solokan ogé lamun perlu.
2. Tambahkeun saos pasta keur taneuh campuran daging sapi. Tambahkeun 2 sendok cai pikeun pasta saos jar, tutup nutup, sarta ngocok mun loosen sésana asin. Tuang kana campuran daging sapi taneuh. Bawa ka simmer a, teras ngurangan panas tur simmer, aduk remen, sedengkeun cooks pasta .
3. spaghetti Cook nurutkeun arah pakét dugi al dente . Solokan ogé sarta nempatkeun dina porsi lempeng. Top kalayan saos daging, Sprinkle kalayan kéju, sarta ngalayanan langsung.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 587 |
| total Fat | 14 g |
| jenuh Fat | 5 g |
| jenuh Fat | 5 g |
| kolesterol | 76 mg |
| natrium | 743 mg |
| karbohidrat | 76 g |
| Serat dietary | 6 g |
| protéin | 37 g |