Mun iga-panon steaks anu paporit tina Hormat, anjeun bisa ngan ngarasakeun aranjeunna dina grill ku uyah saeutik jeung cabé hideung. Sanajan kitu, campuran bungbu lampu ieu nambahan euyeub, rasa jero nu ngajadikeun ieu steaks gancang jeung gampang nangtung kaluar. Ngawula kalawan sayuran favorit anjeun grilled pikeun tepung nikmat.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 4 iga-panon steaks , ngeunaan 1 inci kandel
- 2 1/2 teaspoons (12,5 ml) bawang bubuk
- 2 teaspoons (10 ml)
- bubuk cabe
- 2 1/2 teaspoons (12,5 ml) uyah laut
- 1 séndok (5 ml) bubuk bawang bodas
- 1/2 séndok (2,5 ml) paprika amis
- 1/2 séndok (2,5 ml) cabe hideung taneuh kasar
Kumaha Jieun Éta
1. Gabungkeun bahan rub dina mangkok leutik. Ngawenangkeun steaks datang ka suhu kamar saméméh grilling.
2. Preheat grill keur panas tinggi. Larapkeun campuran bungbu nepi kadua sisi steak. Teundeun steaks on grill jeung masak pikeun 7 nepi ka 10 menit, péngkolan sakali.
3. Sakali steaks geus ngahontal anu doneness dipikahayang, piceun tina panas sarta ngantep sésana pikeun sahenteuna 5 menit saméméh porsi.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 1086 |
| total Fat | 63 g |
| jenuh Fat | 24 g |
| jenuh Fat | 28 g |
| kolesterol | 399 mg |
| natrium | 1.732 mg |
| karbohidrat | 1 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 123 g |