Mun anjeun mikaresep hiji beku Daiquiri atanapi pina Colada , mangka anjeun bakal bener kawas Banana Daiquiri ieu. Ieu salah sahiji variasi Daiquiri beuki populér, katuhu balik Strawberry Daiquiri na, jujur, éta pisan teuas nolak.
Nalika blending ieu (atawa cocktail beku) ngawitan dina laju low pikeun sababaraha detik keur rendang éta és jeung buah, teras lengkah eta nepi ka speed tinggi dugi racikanana mangrupa sungut.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 1/2 ons
- Rum lampu
- 1 séndok
- triple detik
- 1
- cau
- 1 1/2 ounce
- jus jeruk
- Gula 1 séndok
- 1 cup
- ditumbuk és
- garnish:
- maraschino céri
Kumaha Jieun Éta
- Tuang bahan kana Blénder .
- Nyampur kana speed low pikeun sababaraha detik, teras di speed tinggi nepi ka rata.
- Tuang eusi kana chilled kaca Hurricane .
- Garnish jeung céri maraschino.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 347 |
| total Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 10 mg |
| karbohidrat | 57 g |
| Serat dietary | 7 g |
| protéin | 4 g |